Spelling Bee – Betűzőverseny (05.22.)
3. évfolyam | 4. évfolyam | |
---|---|---|
I. hely | Dang Quynh Vy Kitti, 3.b; Strohmayer Mór, 3.b | Klimovics Kata, 4.a; Talpas Zoltán, 4.a |
II. hely | Horváth Ármin, 3.b; Kovács Ndrás, 3.a | Bathó Boglárka, 4.a; Burai Jázmin, 4.a |
III. hely | Dinh Manh Ngoc Chau, 3.a; Molnár Kolos, 3.b | Tichy Cintia, 4.a |
KRESZ verseny
(Komplex verseny része)
I. hely | 7.a |
II. hely | 8.b |
III. hely | 7.b |
IV. hely | 8.a |
V. hely | 5.b |
VI. hely | 5.a |
VII. hely | 6.a |
VIII. hely | 6.b |
Prezix
(Komplex verseny része)
I. hely | 6.a |
II. hely | 5.a |
III. hely | 5.b 7.a |
Helyesírási verseny
2. évfolyam | 3. évfolyam | 4. évfolyam | |
---|---|---|---|
I. hely | Seibin Alexandra (2.a) | Bánffy Alexandra (3.a) | Burai Jázmin (4.a) |
II. hely | Vass Arabella (2.b) | Kovács András (3.a) | Klimovics Kata (4.a) |
III. hely | Tóth Boglárka (2.b) Fok Izabella (2.b) Papp Zsolt (2.b) | Papp Luca Rebeka (3.a) | Bathó Boglárka (4.a) |
Iskolai szépolvasási verseny
I. hely | Péteri Virág (6.a) |
II. hely | Németh Zóra (6.a) |
III. hely | Mendler Brigitta (5.b) |
Iskolai népdaléneklési verseny
1. évfolyam | 2. évfolyam | 3-4. évfolyam | |
---|---|---|---|
I. hely | Thamer Nora Abd (1.a) | Seibin Alexandra (2.a) | Varga Dorka (3.b) |
II. hely | Budavári Viola (1.a) | Végh Gergő (2.c) | Farkas Lilla (3.b) Klimovics Kata Sára (4.a) |
III. hely | Rácz Krisztián (1.b) | Sütő Viktória (2.b) | Pozsár Róbert (3.a) |
Iskolai rajzverseny
1. évfolyam | 2. évfolyam | 3-4. évfolyam | |
---|---|---|---|
I. hely | Fekete Anita (1.a) | Fok Izabella (2.b) | Sziklai Gabriella (4.a) |
II. hely | Varga Dávid (1.b) | Révai Celina (2.b) | Varga Dorka (3.b) Kacsalába Mihály (3.a) |
III. hely | Réfi Dániel (1.a) | Őtvős Péter Máté (2.b) Ispán Ivett Ilona (2.a) | Strohmayer Mór (3.b) |
Iskolai szépolvasási verseny
2. évfolyam | 3. évfolyam | 4. évfolyam | |
---|---|---|---|
I. hely | Seibin Alexandra (2.a) | Bánffy Alexandra (3.a) | Sziklai Gabriella (4.a) |
II. hely | Fok Izabella (2.b) | Pozsár Róbert (3.a) | Burai Jázmin (4.a) |
III. hely | Őtvős Máté (2.b) | Balázs Roland (3.a) |
Papírgyűjtés
őszi forduló
alsó tagozat | felső tagozat | |
---|---|---|
I. hely | 3.a | 8.b |
II. hely | 3.b | 8.a |
III. hely | 2.c | 6.a |
Iskolai versmondó verseny
1. évfolyam | 2. évfolyam | 3. évfolyam | 4. évfolyam | |
---|---|---|---|---|
I. hely | Réfi Dániel (1.a) | Seibin Alexandra (2.a) | Gorzsás Levente (3.b) | Klimovics Kata Sára (4.a) |
II. hely | Duleba Dóra (1.a) | Szegedy Bánk (2.b) | Tóth Rita Vivien (3.b) | Burai Jázmin (4.a) |
III. hely | Szupp Gergő (1.b) | Issa-Altaban Jázmin Szidra (2.c) | Bánffy Alexandra (3.a) | Csóri Balázs (4.a) |
Iskolai helyesíró verseny
5-6. évfolyam | 7-8. évfolyam | |
---|---|---|
I. hely | Vízvári Gergő (6.a) | Németh Míra (8.a) |
II. hely | Németh Zóra (6.a) Naberschnig Gréta (5.b) | Szűcs János (7.a) |
III. hely | Kármán Luca (7.a) |
Zöld nap (09.26.)
(felső tagozat)
I. hely | 7.a |
II. hely | 8.a |
III. hely | 7.b |
Zöld nap (09.27.)
(alsó tagozat)
I. hely | 2.c |
II. hely | 1.a |
III. hely | 3.a |